Recover My Files - Odzyskiwanie danych bez pomocy profesjonalistów

Skasowane przypadkowo pliki, sformatowany dysk czy usunięte partycje to nie problem. Recover My Files przeskanuje różne typy nośników wbudowanych w komputer bądź zewnętrznych, a następnie odzyska utracone dane.

Do pobrania:

Recover My Files

Recover My Files to program do odzyskiwania danych skasowanych z twardego dysku i innych nośników. Aplikacja przywraca kopie usuniętych plików, danych zgubionych po formatowaniu dysku czy przeinstalowaniu systemu operacyjnego.

Recover My Files  - Odzyskiwanie danych bez pomocy profesjonalistów

Recover My Files 4.6.6.969

Recover My Files funkcjonuje w dwóch trybach. Jeden przeznaczony jest do wyszukiwania pojedynczych plików drugi odzyskuje całe nośniki - na przykład po formatowaniu czy usunięciu partycji. Obsługuje struktury FAT i NTFS. Program rozpoznaje różne formaty zapisu informacji. Za jego pomocą można na przykład wyszukać jedynie nadpisane dokumenty Office, zdjęcia, filmy, archiwa ZIP czy RAR.

Rozróżnia ich ponad 200. Wydobędzie je z systemowego kosza, po sformatowaniu bądź awarii systemu. Obsługuje standardowe dyski, zewnętrzne nośniki USB, pamięci Flash, znajdzie uszkodzone pliki na płytach CD i DVD. Za pomocą Recover My Files można przeskanować i odszukać dane usunięte z macierzy RAID. Obsługuje on również pliki obrazów. Specjalna metoda poszukiwań prowadzonych sektor po sektorze wpływa na jego wysoką skuteczność.

Po przeskanowaniu Recover My Files informuje użytkownika o prawdopodobieństwie skutecznego odzyskania danych, a wbudowana przeglądarka umożliwia podgląd niektórych plików. Można je zapisać z informacją o oryginalnej strukturze katalogów bądź bez niej, umieścić na dysku lokalnym, sieciowym lub wypalić od razu na płycie.

Prosty w obsłudze interfejs, wygodne kreatory oraz informacja o teoretycznym obciążeniu systemu i szybkości wyszukiwania w zależność od liczby skanowanych danych, czyni z Recover My Files idealne narzędzie dla

początkujących użytkowników.

Recover My Files nie ma polskiej wersji językowej. Wariant testowy programu nie ma ograniczeń czasowych

ale nie zapisuje odzyskanych plików. Można go jedynie używać do wyszukiwania skasowanych danych.