Red Dead Redemption 2 na RTX 3090 i w 8K wygląda obłędnie

Ostatnie wielkie dzieło Rockstar Games - Red Dead Redemption 2, jeszcze nigdy nie wyglądało tak pięknie. Zobaczcie jaka moc drzemie w karcie RTX 3090.

Red Dead Redemption 2 to bez wątpienia jedna z najlepszych i najlepiej wyglądających gier minionej już, ósmej, generacji konsol. Gracze PC-towy (którzy nieco później otrzymali grę) regularnie wzbogacają ją dodatkowo o liczne modyfikacje i ulepszenia, dzięki czemu RDR 2 na PC wygląda jeszcze lepiej.

Kanał na You Tube - Digital Dreams, postanowił wykorzystać najnowsze mody do Red Dead Redemption 2, które znacznie poprawiają stronę wizualną gry m.in. poprzez dodanie pełnej obsługi technologii ray tracing. Dodatkowo grę uruchomiono w rozdzielczości 8K na PC wyposażonym w kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3090.

Jak prezentuje się Red Dead Redemption 2 na takim zestawie? Zobaczcie sami.

Co tu dużo pisać, chciałoby się, żeby każda nowa gra tak wyglądała, a przecież RDR 2 ma już na karku 3 lata. Oczywiście biorąc pod uwagę problemy z dostępnością najnowszych układów graficznych od Nvidii, a także ich koszt, trzeba pamiętać, że tylko nielicznym dane będzie "odpalić" Red Dead Redemption 2 w takiej jakości, a szkoda.

Najnowsza przygoda na dzikim zachodzie od Rockstar Games jest obecnie dostępna na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S i PC. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Red Dead Redemption 2, to koniecznie musicie nadrobić tą zaległość.

Zobacz również: Wszystko co wiemy na temat GTA 6: data premiery, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej