Red Dead Redemption 3 w fazie produkcji? Dziwna informacja w mediach społecznościowych

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja sugerująca, że tworzona jest kolejna odsłona Red Dead Redemption.

fot. Rockstar/Damian Kubik

W ostatnim czasie sporo mówi się na temat Rockstar. Kilka dni temu premierę miała odświeżona wersja kultowej trylogii GTA (GTA III, GTA Vice City, GTA San Andreas). Sporo mówi się także na temat pełnoprawnej kontynuacji gangsterskiej serii, czyli GTA VI. Niedawno dowiedzieliśmy się jednak, że priorytet ma piąta część Grand Theft Auto w wydaniu na konsole nowej generacji.

Ogólnie rzecz biorąc w sieci pojawia się bardzo dużo spekulacji na temat działań produkcyjnych Rockstar. Teraz atmosferę dodatkowo podsycił jeden z pracowników dewelopera, Simon Parr. Główny programista Rockstar Games zaktualizował swój profil w serwisie Linkedin. W opisie doświadczenia mogliśmy przeczytać:

Dwa lata doświadczenia w kierowaniu zespołem zajmującym się sztuczną inteligencją pojazdów w ramach rozwoju RDR3 i innych projektów.

W tej chwili wiadomość została już zmieniona i zamiast RDR3 widnieje RDR2. Ciężko powiedzieć, czy było to przeoczenie, czy jednak coś jest na rzeczy, tylko władze firmy poleciły swojemu pracownikowi usunąć informację. Na pewno, nawet jeśli to tylko błąd Simona i "niewinna literówka", podsyciło to oczekiwania graczy, którzy będą się teraz doszukiwać nowych informacji na temat projektu.

Zobacz również:

  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6 - przecieki, premiera, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej (05.05.2023)

fot. Comicbook.com

fot. Comicbook.com

Zobacz także: Najdroższa gra w historii dostępna za darmo. Sprawdź, jak odebrać


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: