Reddit z oficjalną aplikacją dla Androida i iOS. Pobierz plik .apk

Reddit: The Official App to pierwsza oficjalna aplikacja mobilna serwisu społecznościowego Reddit.

Serwis społecznościowy Reddit przez lata nie udostępnił własnej aplikacji mobilnej. Jego użytkownicy korzystali więc z produktów firm trzecich (takich jak BaconReader i Sync for Reddit), jak również aplikacji Alien Blue, którą Reddit kupił w 2014 roku. Dzisiaj się to zmieniło, ponieważ serwis poinformował w końcu o udostępnieniu własnej aplikacji Reddit: The Official App w wersjach dla Androida i iOS.

Reddit: The Official App

Aplikację cechuje prosta nawigacja oraz dwa widoki: kompaktowy i widok kart. Użytkownik może spersonalizować jej wygląd dzięki obsłudze motywów, natomiast w nocy skorzystać z ułatwiającego czytanie Trybu nocnego.

Aplikacja Reddit: The Official App przeznaczona jest dla urządzeń korzystających z Androida 4.0.3 (lub nowszego) oraz iOS 7.1 (lub nowszego). Pobierając ją w ciągu tygodnia i logując się na swoje konto można liczyć na udostępnienie za darmo przez trzy miesiące wersji Reddit Gold pozbawionej reklam oraz oferującej dodatkowe funkcje.

Jakie oceny?

W przypadku wersji na Androida aplikacja obecnie jest bardzo słabo oceniana (2,9 gwiazdki). Wersja dla iOS jest oceniana bardzo dobrze.

Pobierz Reddit: The Official App

Reddit: The Official App dla Androida: Google Play

Reddit: The Official App dla iOS: App Store

Niestety obecnie aplikacja nie jest dostępna w Polsce. Możesz ją jednak pobrać z apkmirror.com.