Redmi 29 sierpnia zaprezentuje telewizor

Submarka Xiaomi wprowadza na rynek 70 calowy telewizor.

Redmi od początku bieżącego roku stało się submarką Xiaomi. Podobny ruch kilka lat temu wykonała firma Huawei, która stworzyła oddzielną markę Honor. Według najnowszej filozofii chińskiego giganta Redmi to marka, która sprzedawać będzie tańsze urządzenia. Pierwszymi z nich są smartfony Redmi Note 7 oraz Redmi 7. Droższe flagowe urządzenia nadal produkować będzie Xiaomi.

Redmi 29 sierpnia zaprezentuje telewizor

Źródło: techadvisor

Na Webio Redmi podzieliło się renderem swojego pierwszego monitora. Matryca ma przekątną 70 cali i bardzo prostą konstrukcję. Dodatkowo telewizor podobnie, jak wiele innych nowych modeli posada dwie małe stopki umieszczone na rogach.

Telewizor ma być wprowadzony na rynek już 29 sierpnia. Premiera ma odbyć się w Chinach. W chwili obecnej nie wiadomo czy urządzenie zadebiutuje również w Europie.

Redmi skupia się na produkcji dobrze wycenionych sprzętów. Najnowszym hitem jest smartfon K20. Urządzenia od Redmi często posiadają bardzo podobną specyfikację techniczną, jak nieco droższe sprzęty od Xiaomi.

Najnowszy produkt, jakim jest telewizor posiada na dolnej ramce niewielkie wybrzuszenie. Umieszczono w nim prawdopodobnie czujnik podczerwieni. Plotki głoszą również, że Redmi może zdecydować się na implementację kamerki do wideo rozmów.

Ostatnimi czasy producenci smartfonów zainteresowali się rynkiem RTV i AGD. Swoje telewizory planuje wprowadzić również firma OnePlus. Z posiadanych informacji OnePlus TV ma być oferowany w kilku rozmiarach i obsługiwać Asystenta Google.

Firma opublikowała również zaproszenie online, na którym potwierdzono, że premiera telewizora odbędzie się 29 sierpnia 2019 roku.

Redmi 29 sierpnia zaprezentuje telewizor

Źródło: techadvisor

Wydarzenie to ma być również wykorzystane do zaprezentowania najnowszego przedstawiciela bestsellerowej serii Note. Informacja ta wydaje się być już w 100 procentach potwierdzona, ponieważ post na Weibo oznaczony został hashtagiem Note8Android.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących