Redmi Note 10 na filmiku w sieci. Gdzie się podział czytnik?

Redmi Note 10 nie ma już przed nami żadnych tajemnic, ale gdzie podział się czytnik linii papilarnych?

Do Internetu trafiło właśni krótkie nagranie z Redmi Note 10 w roli głównej. Nowy średniak od Xiaomi zadebiutuje już 4 marca 2021 roku. Szykuje się jeden z najciekawszych smartfonów w cenie 1000-1200 zł.

Redmi Notę 10
Źródło: Gizmochina.com

Redmi Notę 10

Źródło: Gizmochina.com

Z wcześniejszych przecieków poznaliśmy już specyfikację techniczną modelu na rynek Indyjski. Nowe nagranie działającego egzemplarza potwierdza kilka naszych wcześniejszych przypuszczeń.

Zobacz również:

Na nagraniu widać Redmi Note 10 w kolorze czarnym. Urządzenie sprzedawane będzie również w zielonej, białej oraz szarej wersji kolorystycznej.

Decydując się na Redmi Note 10 dostaniemy plastikowe plecki oraz ramkę. Niestety Xiaomi nie postawiło na jakość premium, ale wbrew pozorom to dobra wiadomość. Oszczędzono na obudowie, ale zastosowano wyświetlacz AMOLED oraz wydajne podzespoły.

Sam smartfon wyglądać będzie bardzo podobnie do o wiele droższego Mi 11. Urządzenie posiada 48 MP aparat główny oraz kamerkę do selfie umieszczoną w ekranie.

Interfejs użytkownika potwierdza, że Redmi Note 10 pracuje pod kontrolą Androida 11 z nakładką MIUI 12. Dodatkowo urządzenie otrzyma tryb Always-on-display, który zastąpi diodę powiadomień.

Na zdjęciach nie widać, aby urządzenie posiadało czytnik linii papilarnych w ekranie. Pomimo zastosowania panelu AMOLED producent zdecydował się na klasyczny czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilającym.

Urządzenie kosztować będzie około 240 dolarów. Do Polski powinno trafić pod koniec pierwszego kwartału 2021 roku.

Źródło: Gizmochina.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: