Redmi Note 11 Pro z wyświetlaczem AMOLED! Premiera już za chwilę!

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery nowych smartfonów z serii Redmi Note 11. Wygląda jednak na to, że już teraz wiemy o nich praktycznie wszystko.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że smartfony z serii Redmi Note oferują ciekawą specyfikację przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowo atrakcyjnej ceny. Wygląda na to, że urządzenia z serii Redmi Note 11 nie będą wyjątkiem od tej reguły.

Informowaliśmy was już, że ich premiera ma odbyć się w przyszłym tygodniu: nastąpi to dokładnie 28 października o godzinie 19 lokalnego czasu chińskiego, czyli o godzinie 13 czasu polskiego. Spodziewaliśmy się, że tego dnia ujrzymy dwa nowe smartfony. Teraz wiemy już, że Xiaomi przygotowało aż trzy modele: Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro oraz Redmi Note 11 Pro+.

Zobacz również:

Pierwsze informacje sugerowały, że bogatszy model Note 11 Pro będzie wyposażony w panel OLED. Tak się jednak nie stanie. Producent poprzez portal społecznościowy Weibo zakomunikował, że ten wariant będzie posiadał wyświetlacz AMOLED. Przy tej okazji udostępnił także nowe grafiki promocyjne, które możecie zobaczyć poniżej.

Redmi Note 11 Pro z wyświetlaczem AMOLED! Premiera już za chwilę!

Czego jeszcze się dowiedzieliśmy? Wiemy już, że wyświetlacz charakteryzuje się 120 Hz częstotliwością odświeżania oraz 360 Hz częstotliwością próbkowania. Pozwoli to więc na płynną rozgrywkę w większości mobilnych gier online. Wyświetlacz pokryje także całą paletę kolorów DCI-P3. Wcześniejsze przecieki mówiły także o obecności 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej, które mają wspierać procesor MediaTek Dimensity 920. Bateria ma wspierać szybkie ładowanie o mocy 120 W.

Do oficjalnej prezentacji smartfonów z linii Redmi Note 11 pozostało jeszcze kilka dni. Spodziewamy się więc, że z biegiem czasu producent ujawni więcej szczegółów na temat tych urządzeń.