Redmi Note 11 - trwają już testy europejskich modeli. Kiedy debiut?

Z niecierpliwością oczekujemy premiery Redmi Note 11 w Europie. Xiaomi przeprowadza już testy wewnętrzne, które sugerują zbliżający się debiut rynkowy.

Smartfony z rodziny Redmi Note 11 zostały już zaprezentowane w Chinach. Aktualnie oczekujemy debiutu wersji na rynek europejski. Mowa o modelach z dostępem do usług Google, których brakuje w Redmi Note 11 sprzedawanych w państwie środka.

Redmi Note 11
Źródło: gizchina.com

Redmi Note 11

Źródło: gizchina.com

Z najnowszych przecieków dowiedzieliśmy się, że Xiaomi testuje nowe wersje Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro oraz Redmi Note 11 Pro+. Mowa o smartfonach przygotowanych z myślą o rynku europejskim. Telefony przechodzą aktualnie testy wewnętrzne oraz zdobywają niezbędne do wprowadzenia na rynek certyfikaty.

Zobacz również:

Informacja została przekazana przez Mukula Sharmę z portalu 91Mobiles. Uważa on, że Redmi Note 11 pojawią się w Europie już za kilka tygodni.

Urządzenia mają numery modeli zgodne z chińskimi odpowiednikami. Wiadomość ta pozwala sądzić, że nie pojawią się żadne zmiany w specyfikacji technicznej europejskich wariantów.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: