Redmi Note 8T - pierwsze zdjęcia w sieci [aktualizacja]

Remdi Note 8 jest miłym średniakiem od Xiaomi, którego jednak nie wyposażono w NFC. Moduł ten ma mieć jego następca, którego pierwsze zdjęcia trafiły do sieci.

Za wyciek odpowiada użytkownik Twittera o nicku Sudhanshu Ambhore. Pokazuje on Redmi Note 8T, a jak widzimy na informacjach zamieszczonych na naklejce, wyświetlacz to 6,3", pokrywa go szkło Gorilla Glass 5, a pod obudową napędza urządzenie do działania procesor Snapdragon 665. Na plecach urządzenia znalazły się cztery obiektywy, w tym główny 48 Mpix, ma być także dedykowany do zdjęć makro oraz szerokokątny i sensor głębi. W opakowaniu telefonu znajduje się ładowarka 18W oraz kabel USB.

Inne rendery od Sudhanshu Ambhore pokazują trzy różne edycje urządzenia. Można będzie nabyć trzy wersje smartfona, każda ma mieć trzy warianty kolorystyczne. Te wersje to kombinacje: 3GB RAM + 32GB pamięci, 4GB RAM + 64GB pamięci oraz 4GB RAM + 128GB pamięci. To oczywiście pierwsze informacje na temat tego smartfona, dlatego nie wiemy jeszcze, kiedy Xiaomi planuje go wprowadzić do sprzedaży, ani też w jakich cenach. Jeśli jednak będą one przystępne, jest szansa, że model ten będzie cieszyć popularnością na całym świecie.

AKTUALIZACJA 31.10.2019

W sieci znalazła się certyfikat, potwierdzający, że Redmi Note 8T będzie wyposażone w moduł NFC oraz szybkie ładowanie 18W.