Registry Mechanic 4.0

Registry Mechanic 4.0 to najnowsza wersja aplikacji przeznaczonej dla użytkowników Windows, rozwiązująca problemy związane z rejestrem systemowym. Wykorzystanie tego programu usprawnia działanie systemu oraz zapewnia mu większą stabilność.

Łatwa edycja resjestru

Łatwa edycja resjestru

Nieprawidłowe wpisy są główną przyczyną błędów w działaniu systemu Windows. Jest to powodowane zaśmiecaniem rejestru przez różne aplikacje pobrane z Sieci czy dodatkowe plug-iny, które nawet po usunięciu pozostawiają po sobie wpis w rejestrze i katalog na dysku komputera. Rosnąca liczba tego typu wpisów stopniowo spowalnia działanie Windows oraz wydłuża czas potrzebny na uruchomienie systemu.

Registry Mechanic 4.0 jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Przyjazny interfejs sprawia, że użytkownik może bez problemów uruchomić skanowanie dysku pod kątem wszelkich błędnych wpisów w rejestrze oraz umiejscowienia programów i skrótów. Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian w rejestrze można też utworzyć kopię zapasową.

Aplikacja jest kompatybilna z Windows 95, 98, Me, NT, 2000 oraz XP. Koszt zakupu jednej kopii programu wynosi 29,95 USD.

Więcej informacji na stronie producenta.