Reincarnation - gra na środę

Reincarnation to platformówka, w której przyjdzie nam się wcielić w homara czy też świnie po to, by przemierzyć ludzki świat i zobaczyć go z punktu widzenia zwierząt. Całość utrzymana jest w kolorowej i nieco zabawnej atmosferze - nie brakuje dobrych żartów, wymagających logicznych zagadek oraz zręcznościowych wyzwań.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Bad Man

Stone Age

The Gravity Game

Zobacz wszystkie gry dnia!

Reincarnation opowiada nam ciekawą historię, w której wcielamy się w rolę myśliwego. Z początku udajemy się na polowanie i zabijamy każde napotkane zwierze. Los zdaje się być jednak niezwykle złośliwy i podczas wyprawy ma miejsce wypadek w wyniku którego nasz bohater ginie. Z miejsca trafia do piekła, jednak ma szansę odkupić swoje winy poprzez... wcielenie się w kilka wybranych zwierząt.

Reincarnation to platformówka, która nie musi być instalowana na dysku twardym. Tytuł ten jest dość prosty w obsłudze (dodatkowo na początku rozgrywki wyświetlona zostanie nam dokładna klawiszologia) i z powodzeniem nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy. Reincarnation ciekawie przedstawia się także pod względem graficznym - sympatyczna, rysunkowa i oryginalna grafika dodaje całej produkcji klimatu i sprawia, że gra sprawia prawdziwą przyjemność.

Zapraszamy do pobrania Reincarnation