Rejestracja na Microsoft Technology Summit 2010 już trwa

Trwa rejestracja na Microsoft Technology Summit 2010, jedną z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce. Tegoroczna, piąta edycja Microsoft Technology Summit odbędzie się 5 i 6 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Podczas tegorocznej, piątej edycji Microsoft Technology Summit przedstawione zostaną najnowsze technologie firmy Microsoft, które wkrótce pojawią się na rynku oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, programistycznym i konsumenckim.

Podczas sesji oraz warsztatów wybranych i dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku IT, przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania w takich obszarach jak Cloud Computing & Online Services, Security, Identity & Privacy, tworzenie aplikacji konsumenckich & User Experience oraz tworzenie aplikacji Web. Jak co roku, uzupełnieniem części merytorycznej konferencji będą laboratoria komputerowe, Strefa Ekspertów oraz trzecia edycja konkursu Speaker Idol.

"MTS jest wyjątkowym wydarzeniem w skali całego Microsoft i ma już stałe miejsce w kalendarzu najważniejszych imprez przez nas organizowanych" - powiedział Jacek Murawski, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft - "To właśnie podczas tej imprezy dzielimy się najnowszymi osiągnięciami naszej firmy. Cieszę się, że to właśnie Polski oddział Microsoft prowadzi tak aktywną działalność propagowania nowoczesnych technologii. W bezpośredni sposób przekłada się to na wyniki polskich przedsiębiorstw".

Większość sesji MTS będzie prowadzona przez specjalistów Microsoft z polskiego oddziału firmy oraz specjalnie zaproszonych gości z Europy i Stanów Zjednoczonych. Wśród nich znajdują się m.in. David Chappell, Mark Minasi i John Craddock. Łącznie w konferencji weźmie udział około 60 ekspertów z Polski i zagranicy. Swój udział zapowiedzieli także przedstawiciele czołowych firm z branży IT.

MTS 2010 odbędzie się 5 i 6 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (Pl. Defilad 1). Goście tegorocznej edycji konferencji będą mogli uczestniczyć w około 11 równoległych ścieżkach i około 100 sesjach i warsztatach technicznych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, posegregowanych na około 13 obszarów tematycznych.

Ceny wejściówek na MTS 2010 (wszystkie ceny z VAT):

Rejestracja indywidualna:

  • 690 zł brutto - w przypadku rejestracji do 16 lipca,
  • 990 zł brutto - przy rejestracji dokonanej od 17 lipca do 31 sierpnia,
  • 2290 zł brutto - przy rejestracji od 1 do 13 września.

Rejestracja grupowa (minimum 10 osób będących pracownikami tej samej organizacji):

  • 540 zł brutto - w przypadku rejestracji do 16 lipca,
  • 790 zł brutto - przy rejestracji dokonanej od 17 lipca do 13 września.

Microsoft Technology Summit 2010 (MTS) jest konferencją skierowaną do administratorów sieci i serwerów, inżynierów oprogramowania, projektantów stron internetowych, specjalistów od zabezpieczeń, architektów i projektantów baz danych, specjalistów IT, jak również do osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do wszystkich pasjonatów nowych technologii. To największa tego typu konferencja w Polsce, którą w zeszłym roku odwiedziło blisko 3000 osób.

Szczegóły dotyczące MTS 2010 znajdują się na stronie www.mtskonferencja.pl.