Rekordowa ilość uczestników na Lidze PlayStation w Warszawie

Rekord ilości drużyn startujących w LIDZE, ustanowiony w ubiegły weekend w Łodzi utrzymał się zaledwie tydzień. W zakończonej w ostatnią sobotę edycji LIGI PlayStation w Warszawie wystartowało 101 drużyn (ok. 300 zawodników).

Rekordowa ilość uczestników na Lidze PlayStation w Warszawie
Szósta edycja LIGI PlayStation odbyła się w Centrum Handlowym Wola Park. Uczestniczyło w niej ok. 300 zawodników, a całą imprezę obserwowało ponad 2000 osób. To najwyższy wynik, ze wszystkich dotychczasowych rozgrywek.

Cztery najlepsze drużyny wygrały konsolę PSP, PlayStation 2, oraz akcesoria i gry do PlayStation 2. Ponadto, podczas imprezy rozdano kilkaset koszulek i smyczek z logo LIGI. Zrobiono także kilkadziesiąt zdjęć rywalizujących ze sobą zespołów. Najciekawsze i najefektowniejsze zdjęcie zostanie wybrane po zakończeniu LIGI, a jego autorzy otrzymają białe PSP.

Oprócz gier, na uczestników LIGI czekały także inne atrakcje, takie jak strefa serwisowa PlayStation 2 Rally Team, w której można było spotkać kierowcę rajdowego Tomasza Kuchara i zobaczyć jego niesamowite Subaru Impreza STI WRX N12. Będący na miejscu fotograf robił nieodpłatne pamiątkowe zdjęcia

Kolejna edycja LIGI PlayStation odbędzie się 6 sierpnia (niedziela), w Rzeszowie, na parkingu przed elektro-marketem Media Markt, na ul. Rejtana 36. LIGA odbędzie się tuż po Rajdzie Rzeszowskim, w którym będzie uczestniczył PlayStation 2 Rally Team.

Więcej informacji pod tym adresem. Zapraszamy!