RememBear - Twoje hasła pod opieką niedźwiedzia!

W dzisiejszych czasach nie sposób obyć się bez haseł. Używamy ich do skrzynek pocztowych, kont bankowych, serwisów społecznościowych i w wielu innych miejscach. Jak o nich nie zapomnieć? Tutaj z pomocą przychodzi niedźwiedź-strażnik, czyli RememBear.

RememBear to menadżer haseł stworzony przez twórców darmowej aplikacji VPNTunnelBear. Jest aplikacją zaprojektowaną tak, aby dać użytkownikowi maksimum możliwości oraz maksymalny komfort. Zapisuje hasła użytkownika i może wpisywać je automatycznie na stronach internetowych. Dzięki temu nie musisz notować ich na kartce, w pliku tekstowym czy też po prostu pamiętać - co przy większej ich ilości może być po prostu rzeczą niemożliwą. Ponadto przyjazny niedźwiedź pozwala także na tworzenie i zapisywanie notatek. Zarówno notatki, jak i hasła są chronione przez aplikację za pomocą silnego, 256-bitowego szyfrowania AES.

RememBear - Twoje hasła pod opieką niedźwiedzia!

Aby skorzystać z pomocy RememBear, wystarczy tylko pamiętać hasło główne - do tej aplikacji. Wygodną funkcją jest zaimplementowany generator haseł, który umożliwia wygenerowanie unikalnych haseł o wskazanej długości. Istnieją dwie edycje tego programu - darmowa, dostępna na łamach naszego portalu oraz płatna Premium. Jakie są pomiędzy nimi różnice? Premium działa na zasadzie subskrypcji kosztującej 3 USD miesięcznie (ok. 12 PLN). Wersja darmowa może być używana na jednym urządzeniu, podczas gdy Premium może synchronizować na nieograniczonej ilości urządzeń - w tym przenośnych, działających pod kontrolą systemów Android (od 5.0), iOS (od 9.0) i macOS (10.11 i wyższe). Ponadto wersja płatna umożliwia także wykonywanie kopii zapasowej zgromadzonych haseł.

Jeśli chcesz wypróbować tę aplikację w wersji darmowej:

Kliknij tutaj, aby pobrać RememBear w wersji 32-bit

Kliknij tutaj, aby pobrać RememBear w wersji 64-bit

RememBear dostępny jest także jako rozszerzenie do przeglądarek internetowych: Firefox (od 57), Chrome (od 22) i Safari (od 11). Działa na nich niezależnie od używanego systemu operacyjnego i umożliwia automatyczne wypełnienie pól loginów oraz haseł.

Kliknij tutaj, aby pobrać rozszerzenie RememBear dla Firefoxa

Kliknij tutaj, aby pobrać rozszerzenie RememBear dla Chrome

Kliknij tutaj, aby pobrać rozszerzenie RememBear dla Safari