Remnant: From the Ashes – „Dark Souls ze spluwami” dostępny za darmo na na Epic Games Store

Mało wam darmowych gier? Jeśli tak, to koniecznie zalogujcie się na swoje konto w sklepie Epic Games i odbierzcie za darmo znakomite Remnant: From the Ashes.

Remnant: From the Ashes

Remnant: From the Ashes za darmo na Epic Games Store

Epic Games wyjątkowo rozpieszcza dzisiaj użytkowników swojego sklepu. Od godziny 15:00 możecie już odebrać premierowe wydanie Total War Saga Troy, a od kilku minut możecie sięgnąć również po nowe darmowe, cotygodniowe gry Epic Games Store, w tym Remnant: From the Ashes od studia Gunfire Games (Darksiders 3).

Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG, którą w dużym uproszczeniu można opisać jako „Dark Souls ze spluwami” (choć w produkcji nie brakuje również różnego rodzaju broni białej). Wymagająca rozrywka, rozbudowany tryb kooperacji i atrakcyjna oprawa graficzna sprawiają, że warto dać Remnant: From the Ashes szansę, szczególnie że produkcję możecie dostać za darmo do 20 sierpnia.

Oprócz tego, użytkownicy Epic Games Store mogą również liczyć na The Alto Collection, czyli zbiorcze wydanie, w którego skład wchodzą Alto's Adventure i Alto's Odyssey – niezwykłe, artystyczne gry o przygodach tytułowego Alto, który przemierza świat na snowboardzie lub sandboardzie.

Zobacz również: PlayStation 5 nie radzi sobie z obsługą 4K? Konsola Sony z kolejnymi problemami

Jeśli lubicie gry, które stawiają przed wami wyzwania, to koniecznie spróbujcie również Nioh 2, które obecnie jest dostępne wyłącznie na PlayStation 4.