Remote Wonder II - radiowy pilot ATI

ATI i współpracujący z firma producenci sprzętu komputerowego rozpoczynają sprzedaż nowej wersji bezprzewodowego pilota Remote Wonder II. Dzięki komunikacji radiowej może on wysyłać sygnały sterujące nawet przez ściany mieszkania i pozwala na sterowanie dowolnymi aplikacjami systemów Windows.

Pilot bezprzewodowy ATI Remote Wonder II

Pilot bezprzewodowy ATI Remote Wonder II

Gumowy joystick umieszczony mniej więcej pośrodku pilota emuluje ruchy myszy komputerowej. Jego praca, zdaniem producenta jest precyzyjna, tak więc udanie powinien on zastąpić mysz bezprzewodową (oczywiście w zadaniach sterowania z dużej odległości).

6 programowalnych przycisków

Klawiszom przeznaczonym do przypisania określonych funkcji możemy przydzielić zadania uruchamiania aplikacji, bądź też całych makr. Z kolei cztery kolorowe przyciski, podobnie jak w pilotach telewizorów, służą do wygodnej obsługi teletekstu.

4 specjalne klawisze pozwalają na szybkie przechodzenie pomiędzy aplikacjami. Oczywiście pilot Remote Wonder II jest całkowicie przygotowany do wygodnego sterowania programami multimedialnymi wchodzącymi w skład pakietu MMC (multimedialne centrum ATI). Pilot będzie dostępny już w październiku. W tym miesiącu do swojej oferty wprowadzi go firma Sapphire Technology.

Pilot pracuje pod kontrolą systemów operacyjnych MS Windows 98 SE/ME/2000/XP.