"Reporterskie" porady

Serwis Web.Reporter.pl uruchomił sekcję "Porady", w którym gromadzona jest wiedza dotycząca tworzenia stron WWW, programowania w językach HTML, PHP, JavaScript, a także związana z reklamą, marketingiem i rynkiem internetowym. Całość uzupełnia dokumentacja protokołów i standardów sieciowych.

W chwili obecnej serwis oferuje 70 odpowiedzi na różne pytania, np.: "Jak udostępnić serwis i usługi płatne za pomocą SMS-ów, ile to kosztuje i jakie firmy oferują taki system?", "Jak napisać i wykorzystać do promocji informację prasową?", "Jak zrobić stronę dostępną na hasło tylko dla wybranych użytkowników?" czy też "Jak stworzyć księgę gości? na własnej stronie?".

To typowy serwis doradczy typu "Jak to zrobić?". Zdaniem twórców serwisu, wiele porad i rozwiązań ma charakter unikatowy, dlatego pełny dostęp do serwisu jest płatny. Abonament wynosi 9 zł + VAT i pozwala na przeglądanie wszystkich porad oraz upoważnia do bezpłatnych konsultacji udzielanych przez autorów tekstów.

"Serwis doradczy pozwala szybko dotrzeć do rozwiązań sprawdzonych w praktyce i gotowych do wdrożenia w serwisach prywatnych i korporacyjnych. Korzyści wynikające z abonamentu znacznie przekraczają wysokość opłaty, a zgromadzona tam wiedza oszczędza czas i daje możliwość wyboru najlepszych rozwiązań", mówi Dariusz Majgier, wydawca serwisu.

My zaś przypominamy o ogromnym zbiorze całkowicie darmowych porad, znajdujących się w sekcji "Poradnik".

Więcej informacji:

http://web.reporter.pl/porady