Resco Bubbles - gra w zbijanego

Dzięki coraz powszechniejszemu użyciu w telefonach akcelerometrów pojawiły się gry, wykorzystujące możliwość ich użycia. Jedną z propozycji jest Resco Bubbles.

Resco Bubbles - gra w zbijanego

Resco Bubbles

Resco Bubbles to gra, która w pełni wykorzystuje akcelerometr wbudowany w najnowsze palmofony jak np. HTC Touch Diamond 2. Głównym celem gry jest oczyszczenie siatki z ponumerowanych baniek mydlanych w odpowiedniej kolejności, żeby móc awansować do następnego etapu. Kierowanie stalową kulką odbywa się poprzez przechylanie urządzenia.

W osiągnięciu celu przeszkadzają różnego rodzaju przyśpieszenia, zwolnienia i eksplodujące bańki. Sprawia to jednak, że z każdym następnym poziomem gra staje się ciekawsza i coraz bardziej wciąga

Resco Bubbles oferuje sześćdziesiąt poziomów zróżnicowanych pod względem zarówno liczby baniek do zbicia, sposobu ich ułożenia i rodzajów powierzchni. Stalowa kulka, którą kieruje gracz, zachowuje się bardzo realistycznie i reaguje na nawet najmniejszy ruch palmofona.

Przed rozpoczęciem gry warto skalibrować akcelerometr - służy do tego odpowiednia opcja w grze. Postępy w grze możemy obserwować na tablicy najlepszych wyników.

W wersji demonstracyjnej producent udostępnił pięć poziomów.

Program: Resco Bubbles 1.41

Producent: Resco.net

Strona programu: www.resco.net/games/windows/bubbles.aspx

Cena: 14,95 dolarów

Pobierz: programy.pcworld.pl/mobile/programy/3192/Resco.Bubbles.1.41.Windows.Mobile.html