Resco Explorer 2010 v8.0 - nowa jakość eksplorowania

Resco Explorer 2010 to najnowsza odsłona jednego najlepszych menedżerów plików dla PDA i palmofonów z systemem Windows Mobile.

Resco Explorer 2010 v8.0

Resco Explorer 2010 v8.0

Oprócz standardowych funkcji jakie oferuje większość menedżerów plików na PDA jak chociażby systemowy File Explorer, Resco Explorer umożliwia nadpisywanie plików systemowych, szyfrowanie plików i folderów, kompresowanie plików. Obsługuje również protokół FTP i dostęp do peceta przez WLAN. Aplikacja posiada również wbudowaną przeglądarkę plików graficznych, a dzięki integracji z Resco Photo Managerem można korzystać z niektórych z funkcji tego programu bezpośrednio spod Explorera 2010.

Wielu użytkownikom Windows Mobile brakuje systemowego Kosza, znanego ze stacjonarnych wersji systemu. Resco Explorer nadrabia i tę zaległość tworząc wirtualny folder zwany Koszem, do którego przenoszone są kasowane pliki.

Nowością obecnej wersji jest funkcja wysyłania zdjęć do popularnych serwisów społecznościowych, jak Facebook, Flickr, Twitter, Picasa czy MySpace. Program firmy Resco działa bardzo szybko i sprawnie. Interfejs aplikacji jest w pełni dostosowany do obsługi palcem.

Resco Explorer 2010 można bezpłatnie testować przez siedem dni i przekonać się czy warto za niego zapłacić 29,95 USD za pełną wersję.

Istnieją również wersje menedżera dla smartfonów z Windows Mobile Standard oraz PalmOS - wprawdzie są to starsze wersje aplikacji, ale również bardzo funkcjonalne.

Program: Resco Explorer 2010 v8.0

Producent: Resco

Strona programu: www.resco.net/pocketpc/explorer/default.asp

Pobierz: Resco Explorer 2010.8.0 Windows Mobile