Resident Evil 4 Remake - czy gra będzie w Xbox Game Pass lub PS Plus?

Resident Evil 4 już wkrótce pojawi się na rynku. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy produkcja od Capcomu trafi do którejś z usług abonamentowych - Xbox Game Pass lub PS Plus.

Resident Evil 4 (fot. Capcom)

Resident Evil 4 zadebiutuje już 24 marca. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series X/S, PS4 i PS5. Posiadacze Xbox One niestety muszą obejść się smakiem, ponieważ Capcom doszedł do wniosku, że poprzednia generacja konsol od Microsoftu jest po prostu za słaba.

W związku ze zbliżającą się premierą, wiele osób zastanawia się, czy gra trafi do którejś z usług abonamentowych, takich jak Xbox Game Pass lub PS Plus. Aktualnie wiadomo, że w dniu premiery, odświeżony "resident" nie będzie dostępny w żadnej z nich. Co do przyszłości, niestety nie ma takich informacji i ciężko przewidzieć, czy tak się stanie. Wybrane odsłony serii Resident Evil był niegdyś dostępne zarówno w Xbox Game Pass jak i PS Plus, jednak kwestie przyszłości serii w tych miejscach nie zostały w żaden sposób oficjalnie poruszone.

Zobacz również:

Jedynym sposobem, aby zagrać w Resident Evil 4 Remake na wybranej platformie jest zakup gry (lub darmowe demo, które wciąż jest dostępne). Gdzie kupić grę najtaniej?

Resident Evil 4 Remake na PC - gdzie kupić najtaniej?

Resident Evil 4 Remake na PS4 - gdzie kupić najtaniej?

Resident Evil 4 Remake na PS5 - gdzie kupić najtaniej?

Resident Evil 4 Remake na Xbox Series X - gdzie kupić najtaniej?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: