Resident Evil 8: Village na nowym materiale wideo

Twórcy gry przedstawiają nowości jakie czekają na graczy w Resident Evil 8: Village, do tego otrzymaliśmy nowe fragmenty z rozgrywki.

Bezapelacyjnie, jednym z bohaterów zeszłotygodniowej prezentacji PlayStation 5 była produkcja firmy Capcom – Resident Evil 8: Village.

Choć otrzymaliśmy już soczysty zwiastun, to oprócz niego, nie ujawniono zbyt wielu informacji na temat produkcji. Japoński producent postanowił nadrobić te zaległości i właśnie zaprezentował nowy materiał wideo, na którym twórcy gry – Tsuyoshi Kanda i Peter Fabiano, omawiają nowości i przy okazji prezentują nam kilka niepublikowanych wcześniej fragmentów z rozgrywki w Resident Evil 8: Village.

Dowiadujemy się z niego m.in. dlaczego zdecydowano się na podtytuł Village, jak będzie prezentował się ekran ekwipunku oraz jak dbano o stworzenie nowego, pełnego detali świata gry.

Resident Evil 8: Village zadebiutuje już w przyszłym roku wyłącznie na PC i konsolach nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X. Kolejnych informacji na temat gry możemy spodziewać się pod koniec lata.

Zobacz również: PlayStation 5 nie tylko w bieli, Sony szykuje wiele wariantów konsoli

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to teraz nadarza się wam idealna okazja na ogranie ostatniej pełnoprawnej odsłony cyklu (nie licząc remake'ów) - Resident Evil 7. Jej ceny możecie sprawdzić poniżej.