Resident Evil: Revelations bez trybu kooperacyjnego

Capcom poinformował niedawno, że w Resident Evil: Revelations będzie dostępny tylko z trybem dla pojedynczego gracza. Produkcja ta ma się ukazać w roku 2012.

Resident Evil: Revelations będzie przeznaczony tylko dla jednego gracza.

Resident Evil: Revelations będzie przeznaczony tylko dla jednego gracza.

Zobacz także:

Resident Evil: Revelations jest grą typu survival horror przeznaczoną na platformę Nintendo 3DS. Głównymi bohaterami tej produkcji będą, obok sławnej Jill Valentine, także Chris Redfield oraz Parker Luciani.

Zaraz po pierwszej zapowiedzi Resident Evil: Revelations, pojawiły się plotki o tym, że produkcja ta będzie wyposażona w tryb gry dla wielu graczy (3DS ma bowiem opcję połączenia się z Internetem za pośrednictwem Wi-Fi).

Doniesienia te zdementował producent Resident Evil: Revelations, Masachika Kawata.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom serwisu Eurogamer, stwierdził on że podczas produkcji gry skupiono się głównie na atmosferze horroru, która może być w pełni oddana tylko w trybie dla pojedynczego gracza. Multiplayer nigdy nie miał być częścią Resident Evil: Revelations.

Przypomnijmy, że dokładna data premiery tej produkcji nie została jeszcze ustalona. Wiadomo, że Resident Evil: Revelations do sklepów trafi w roku 2012.