Resident Evil Village - gracze już rozebrali główne bohaterki

Mimo, iż oficjalna premiera najnowszej części Resident Evil ma odbyć się dopiero jutro, to już teraz pojawia się coraz więcej materiałów z gry. Materiałów oraz modów, które, ujmijmy to tak, pasują do kategorii wiekowej tytułu.

Już od jakiegoś czasu mogliśmy „cieszyć” oczy modami, które zmieniały Lady Dimitrescu w nieco bardziej przyjaźnie wyglądające postacie jak słynna ciuchcia Tomek, czy dinozaur Barney. Jednak jak wszyscy gracze wiedzą, mody potrafią przybierać najróżniejsze formy.

Tym razem na platformie nexusmods.com pojawiła się modyfikacja, która przeznaczona będzie dla tej dorosłej części odbiorców Resident Evil Village. Mod, o którym mowa odsłania pewne z reguły zakryte części ciała niektórych antagonistek. Nie mówimy tutaj jednak o samej Lady Dimitrescu, ale o jej córkach, które po wgraniu tego moda odsłonią przed nami swoje wdzięki.

Zobacz również:

  • Returnal na PC - wymagania, premiera, cena. Kiedy zagramy?
  • Resident Evil: Remedium – kiedy sezon 2? Fabuła, obsada i data premiery
  • Grałem w Resident Evil Village na smartfonie za darmo. Ty też możesz

Tego typu modyfikacje nie są oczywiście niczym nowym w świecie gier i zdecydowana większość tytułów otrzymała mody przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. Nie ominęło to także poprzednich części serii. Zaskakiwać może natomiast tempo, w jakim tego typu mody są publikowane, ponieważ oficjalna premiera najnowszego Resident Evil ma mieć miejsce dopiero jutro.

Zobacz także: Resident Evil Village przebojem? Poznaliśmy pierwsze oceny horroru.