"Resident Evil" z pierwszym teaserem! Netflix zapowiada nowy serial

W sieci pojawiła się właśnie pierwsza zapowiedź horrorowego serialu Netflixa "Resident Evil: Remedium". Sprawdźcie, jakie zło tym razem czai się w Umbrella Corporation.

fot. https://www.instagram.com/residentevilnetflix/

Resident Evil: Remedium to pierwszy serial aktorski oparty na kultowych grach wydawnictwa CAPCOM. Choć seria była wielokrotnie adaptowana, efekt nigdy nie był w pełni zadowalający. Zarówno pełnometrażowe filmy z Millą Jokovich, jak i animowane serie pozostawiały wiele do życzenia. Czy Netflix stanie na wysokości zadania i podaruje fanom gier adaptację, o jakiej zawsze marzyli?

Akcja Resident Evil: Remedium rozgrywa się w dwóch liniach czasowych. Pierwsza z nich ma miejsce w roku 2036 – nastoletnie siostry Jade i Billie Wesker wraz z ojcem przeprowadzają się do New Raccoon City. Idylliczne miasto szybko okazuje się niebezpieczną pułapką, gdy siostry odkrywają, nad czym pracuje ich ojciec w korporacyjnym laboratorium.

Zobacz również:

Wydarzenia z drugiej linii czasowej rozgrywają się ponad 10 lat później. Świat spustoszyła straszliwa epidemia, a 30-letnia Jade stara się przetrwać w świecie opanowanym przez krwiożercze monstra zainfekowanego wirusem T.

Premiera serialu odbędzie się 14 lipca na platformie Netflix.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: