Revo Uninstaller 1.60 po polsku do pobrania

Pojawiła się nowa wersja darmowej aplikacji Revo Uninstaller - 1.60, pozwalającej na całkowite usunięcie zainstalowanych w systemach Windows programów. Użytkownik może skasować powiązane z wybranym programem pliki, wpisy do rejestru, skróty, pliki tymczasowe itp.

Revo Uninstaller w swoim działaniu przypomina aplet Dodaj/Usuń programy. W pierwszej kolejności wykorzystuje (jeśli jest taka możliwość) wbudowane w dany program uninstalatory, następnie skanuje system wraz z rejestrem w poszukiwaniu wszelkich pozostałości. Użytkownik może wybrać jeden z czterech trybów (wykorzystanie tylko wbudowanego uninstallera, tryb Bezpieczny, Rozszerzony i Zaawansowany), przy czym tylko najwolniejszy z nich pozwala na znalezienie wszystkich (a przynajmniej znakomitej większości) "śmieci" pozostawionych przez usuwane aplikacje.

Program wyposażony został także w "Tryb Łowcy" - dzięki niemu użytkownik wskazuje jedynie ikonkę powiązaną z daną aplikacją, a Revo Uninstaller sam lokalizuje wszystkie wpisy i rozpoczyna normalną procedurę usuwania. Dodatkową zalet programu jest moliwość usuwania całych grup i pakietów aplikacji - np. MS Office.

W najnowszej wersji aplikacji, 1.60, zwiększono prędkość skanowania systemu i usuwania pozostałości po deinstalacji programów, zmieniono nieznacznie interfejs, poprawiono błedy związane z usuwaniem aplikacji opartych o Windows Installer (MSI)

Pobierz Revo Uninstaller 1.60 pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: