Revo Uninstaller Pro 2.0.5 - odinstaluje każdy program

Twój system nie radzi sobie z odinstalowaniem niektórych programów? Na dysku zostają śmieci po kasowanych narzędziach? Zainstaluj Revo Uninstaller - zamiennik systemowej funkcji do odinstalowywania aplikacji.

Revo Uninstaller Pro 2.0.5 - odinstaluje każdy program

Revo Uninstaller Pro 2.0.5

Revo Uninstaller to program do usuwania zainstalowanych w systemie aplikacji i funkcji systemowych. Narzędzie jest zamiennikiem dla okienkowej funkcji Odinstaluj programy. Revo radzi sobie jednak lepiej z opornymi plikami.

Revo Uninstaller przed usunięciem danego programu tworzy kopię jego plików. Zabezpiecza również wpisy w rejestrze. Za pomocą deinstalatora można także utworzyć punkt przywracania systemu. Funkcje te zapewniają, że w razie niepotrzebnego odinstalowania jakiejś aplikacji będzie ją można szybko przywrócić do systemu.

Aby ułatwić pracę użytkownikowi deinstalator zawiera także listę ostatnio instalowanych programów i tak zwany tryb łowcy. Wystarczy wskazać za pomocą kursora program do odinstalowania (choćby zaznaczyć na pulpicie jego okno), a Revo natychmiast pozbędzie się aplikacji.

Oprócz kasowania programów, Revo Unistaler może posłużyć do usuwania z systemu śladów pozostawianych przez użytkowników. Program wyczyści historię przeglądarek, ślady po operacjach wykonywanych w programach MS Office i informacje z Windows.

Narzędzie oferowane jest w polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 30 dni, pełna wersja kosztuje 40 dolarów. Program działa bez problemów w Windows 7.

Informacje: www.revouninstaller.com

Pobierz: Revo Uninstaller Pro 2.0.5


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: