Revolut: pojawiła się nowa funkcja do zarządzania subskrypcjami

Od teraz klienci Revolut mogą mieć stałą kontrolę nad aktywnymi subskrypcjami i otrzymywać powiadomienia, gdy nadchodzi termin zapłaty.

Za pomocą aplikacji Revolut można zarządzać subskrypcjami takich serwisów, jak np. Netflix czy Spotify. To z pewnością duże ułatwienie i większa kontrola nad wydatkami - możemy monitorować ile pieniędzy wydajemy na cykliczne wydatki w zależności od usługi i usługodawcy. Będziemy mogli zatrzymać płatności jednym kliknięciem, bez potrzeby wizyty na stronie usługodawcy.

Poza tym, w prosty sposób możemy śledzić aktywne subskrypcje, zlecenia stale i polecenia zapłaty. Dzięki aplikacji klienci otrzymują powiadomienie, gdy nadchodzi termin zapłaty, lub gdy brakuje środków na opłacenie subskrypcji, co zapewnia czas niezbędny na doładowanie konta lub zablokowanie niechcianej płatności.

Revolut: pojawiła się nowa funkcja do zarządzania subskrypcjami

Na tym nie koniec, Revolut w najbliższym czasie chce oddać w ręce klientów kolejne rozwiązania z zakresu open bankingu, analityki wydatków i budżetowania - wśród nich, funkcję do zatrzymywania bezpłatnych subskrypcji próbnych po okresie ich wygaśnięcia. Cel to zapewnienie klientom większej kontroli i czasu na decyzję, czy chcą przejść na okres płatnej subskrypcji, czy zakończyć ją z końcem darmowego okresu próbnego i zablokować opłatę.

Sprawdź również: Spotify umożliwia wyszukiwanie utworów po słowach piosenek.