Rewolucja nadchodzi!

Już wkrótce do naszych sklepów trafi ciekawa i nowatorska strategia ekonomiczna pt. Republika: Rewolucja.

Jak poinformowała Cenega, jej specjalny wysłannik powrócił już z testów gry, które odbyły się w Wielkiej Brytanii, w siedzibie producenta. Polska wersja gry, jak zapewnia wydawca, została przygotowana bardzo starannie.

Fabuła gry osadzona jest w nieistniejącej byłej republice ZSRR Novistrany, która stoi na skraju wojny domowej, a różne frakcje walczą o władzę. Gracz zaczyna swą przygodę, posiadając zaledwie jednoosobowe zaplecze i lokalne poparcie, ale już wkrótce musi zacząć walkę o władzę i stać się prezydentem nowej Republiki. A cel za każdym razem musi uświęcać środki...

Gra została zrealizowana przy wykorzystaniu zaawansowanego silnika trójwymiarowego – totality, który pozwala na renderowanie nieograniczonej ilości wielokątów w czasie rzeczywistym - jednocześnie na ekranie mogą pojawiać się tysiące postaci i budynków, stworzonych z milionów wielokątów. Gra oferuje sporo "interesujących" narzędzi wspomagających polityczną walkę o władzę. Podczas zdobywania kolejnych szczebli politycznej kariery gracz będzie mógł korzystać zarówno z zabiegów dyplomatycznych, wykorzystywać swój biznes, przekonania religijne a nawet w imię "wyższych" celów dopuścić się przestępstwa. W ostateczności gracz będzie mógł nawet użyć siły militarnej do uciszenia przeciwników politycznych.

Republika: Rewolucja dostępna będzie zarówno w wersji standardowej, pudełku DVD, jak i Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej z dodatkami. O tym, co nimi będzie wydawca poinformuje wkrótce.

Więcej informacji:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=684