Rewolucja u Apple. iPhone z weryfikacją dwuskładnikową!

Dbasz o swoje bezpieczeństwo? Nadchodzący model iPhone'a jest dla Ciebie. Apple doda weryfikację dwuskładnikową, która dodatkowo zabezpieczy dane zgromadzone na Twoim urządzeniu mobilnym.

Otrzymaliśmy właśnie nowe informacje o nadchodzącym modelu iPhone'a oraz oprogramowaniu iOS 15. Wynika z nich, że zgodnie z przewidywaniami Apple w dalszym ciągu pracuje nad poprawą bezpieczeństwa i ochrony prywatności swoich użytkowników.

iPhone z iOS 15
Źródło: 9to5mac.com

iPhone z iOS 15

Źródło: 9to5mac.com

System operacyjny iOS 15, który pojawi się w czerwcu 2021 roku otrzyma nowy system umożliwiający weryfikację dwuskładnikową w celu odblokowania telefonu. Nowe rozwiązanie trafi do nadchodzących modeli iPhone'a 13.

Zobacz również:

Apple ma zamiar przywrócić czytnik linii papilarnych Touch ID do flagowych modeli iPhone'a. Wiemy już, że element ten nie zastąpi Face ID.

iPhone 13 otrzyma dwa zabezpieczenia biometryczne.

Użytkownicy iPhone'a 13 w trosce o swoje bezpieczeństwo będą w stanie uruchomić weryfikację dwuskładnikową (2FA), która do odblokowania wymagać będzie nie tylko skanu twarzy, ale również odcisków linii papilarnych.

Przypominamy, że Apple przywróci Touch ID między innymi ze względu na pandemię COVID-19, która znacząco utrudniła korzystanie z Face ID.

Więcej informacji o iPhone 13 znajdziesz w naszym materiale zbiorczym.

Źródło: 9to5mac.com