Rewolucja u twoich drzwi!

Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła ciekawie zapowiadająca się gra strategiczna pt. Republika: Rewolucja.

Fabuła gry osadzona jest w nieistniejącej byłej republice ZSRR Novistrany, która stoi na skraju wojny domowej, a różne frakcje walczą o władzę. Gracz zaczyna swą przygodę posiadając tylko lokalne poparcie, a wkrótce musi zacząć walkę o władzę i stać się prezydentem nowej Republiki. A cel za każdym razem musi uświęcać środki...

Gra została zrealizowana przy wykorzystaniu zaawansowanego silnika trójwymiarowego - totality, który pozwala na renderowanie nieograniczonej ilości wielokątów w czasie rzeczywistym - jednocześnie na ekranie mogą pojawiać się tysiące postaci i budynków, stworzonych z milionów wielokątów. Gra oferuje sporo "interesujących" narzędzi wspomagających polityczną walkę o władzę. Podczas zdobywania kolejnych szczebli politycznej kariery gracz będzie mógł korzystać zarówno z zabiegów dyplomatycznych, wykorzystywać swój biznes, przekonania religijne, a nawet, w imię "wyższych" celów, dopuścić się przestępstwa. W ostateczności gracz będzie mógł nawet użyć siły militarnej do uciszenia przeciwników politycznych.

Republika: Rewolucja dostępna będzie zarówno w wersji standardowej, pudełku DVD, jak i Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej z dodatkami w postaci plakatu i portfela z logo gry. W edycji standardowej gra kosztuje 139,90 zł a w kolekcjonerskiej 159,90.

Więcej informacji:

http://www.cenega.pl


Zobacz również