Riders Republic za darmo przed premierą. Ubisoft zaprasza do sprawdzenia nowej gry

Od 21 października będziemy mogli przez kilka dni za darmo zagrać w Riders Republic.

Riders Republic (fot. Ubisoft)

Riders Republic oficjalnie zadebiutuje na rynku 28 października. Ubisoft zrobił graczom niespodziankę, i od najbliższego czwartku, 21 października, będziemy mogli w najnowszą produkcję zagrać za darmo. Akcja potrwa przez kilka dni i zakończy się 27 października.

W ramach darmowego tygodnia będziemy mogli przetestować pierwsze 4 godziny rozgrywki. Co więcej, wszystkie poczynione postępy możemy później przenieść do pełnej wersji gry.

Zobacz również:

  • Riders Republic – zagraj za darmo w najnowszą grę od Ubisoft
  • Gry na PS4, PS5 i PC za punkty z Pyszne.pl? Da się zrobić. Sprawdź, jak
  • Odbierz darmowe gry od twórców Dying Light

Ubisoft przygotował także konkurs dla wszystkich graczy, którzy skorzystają z darmowego tygodnia. W Szalonym Wyzwaniu będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Po ukończeniu wprowadzenia i zdobyciu 20 gwiazdek zostanie odblokowany "Ekskluzywny konkurs wieloosobowy" ShackDaddy'ego. Gracze, którzy zdobędą miejsca w pierwszej dziesiątce dowolnego wyścigu masowego wezmą udział w losowaniu. Główną nagrodą jest rower Canyon x Riders Republic oraz edycja Gold Riders Republic. Pozostali zwycięzcy otrzymają Riders Republic Gold Edition. Do konkursu można zapisać się pod tym linkiem.

Riders Republic zadebiutuje na rynku 28 października. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

Zobacz także: Xbox Game Pass - jakie gry w najbliższym czasie? Szykuje się mocny zestaw