Ripowanie DVD

BitRipper 1.30 to prosty w obsłudze ripper i konwerter filmów DVD. Nie musisz się przejmować ustawieniami - wskazujesz płytę w napędzie, a film po prostu zostanie zapisany na dysku w formacie AVI.

Program oferuje oczywiście różne opcje, dzięki którym można uzyskać żądany efekt (np. mały rozmiar pliku filmowego, zachowanie jakości dźwięku, obrazu, itp.). Użytkownik może wybrać kodek, z którego aplikacja będzie korzystać. Zbiór zawiera najpopularniejsze narzędzia, m.in. XviD, DivX, WMV, więc każdy odnajdzie odpowiednie dla siebie. Dostępne są zmiany rozdzielczości filmu, parametru "aspect ratio", wybór ścieżki dźwiękowej (jeżeli na płycie znajduje się więcej niż jedna).

Program w czasie procesu przenoszenia filmu na dysk pozwala na ustalenie priorytetu dla tego procesu. Dzieki temu komputer może wykonać tę operację najszybciej jak się tylko da lub pozostawić nieco zasobów sprzętowych do wykonywania przez użytkownika innych zadań (np. przeglądania stron WWW, odbierania poczty, czy pisania). W każdej chwili można zatrzymać kopiowanie lub przejść do trybu pauzy.

Wersja demonstracyjna pozwala na konwersję jedynie 30% płyty DVD, ale za to nie posiada żadnych ograniczeń czasowych lub funkcjonalnych. Cena programu wynosi 29,95 USD. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.


Zobacz również