Rising Force Online od teraz za darmo

Firma Codemasters ogłosiła zmiany w warunkach użytkowania kolejnego z ich MMORPGów. Od teraz Rising Force Online stał się całkowicie darmową grą.

Rising Force Online została wydana na początku zeszłego roku. Ten Massive Multiplayer Online RPG przenosi gracza do odległej galaktyki Novus. Tam w futurystycznych realiach toczy on klasyczną w wypadku tego typu produkcji walkę o władzę.

Nieco ponad półtora roku od premiery, Codemasters, wydawca gry, postanowił zaprzestać pobierania za nią opłat. Jest to tym samym już druga gra spod znaku tej firmy, w której zastosowano podobny mechanizm. Pierwszym był ArchLord. Ten wydany przez Codemasters MMORPG nie spełnił pokładanych w nim nadziei i został uruchomiony bez opłat dla każdego chętnego.

Okazało się to dość sporym sukcesem firmy, bowiem zainteresowanie grą wzrosło przez to o około 700%. Teraz firma liczy na podobny wzrost w przypadku Rising Force Online. Prócz zwykłej gry, gracz otrzyma także darmowy dostęp do rozszerzenia Pioneers of Novus. Po szczegóły i sam program zapraszamy na oficjalną stronę RF Online.


Zobacz również