Riverdale 6 sezon - nie przegap dzisiejszej premiery na Netflixie

Już dziś na Netflixie pojawi się kolejny sezon serialu kryminalnego "Riverdale"! Odcinki będą pojawiać się regularnie co tydzień na platformie.

Siedemnastego listopada na platformie Netflix pojawi się kontynuacja serialu „Riverdale”. Na dzień dzisiejszy składa się on z 5 sezonów, a jutro pojawi się następny. Fabuła opowiada o grupce przyjaciół, którzy próbują rozwiązać sprawę morderstwa nastolatka z wpływowej rodziny. Zagadka jest jednak bardziej złożona, niż to się początkowo wydaje, a mroczne sekrety mieszkańców dodatkowo wszystko komplikują.

Riverdale

Riverdale

twórca Roberto Aguirre-Sacasa

Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

  • Twórca: Roberto Aguirre-Sacasa
  • Reżyser: Rob Seidenglanz
  • Obsada: K.J. Apa, Lili Reunhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Casey Cott, Luke Perry, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Madchen Amick, Ashleigh Murray, Skeet Ulrich, Lochlyn Munro, Martin Cummins, Nathalie Boltt, Mark Conseuelos, Vanessa Morgan, Charles Malton, Robin Givens, Molly Ringwald, Asha Bromfield, Jordan Connor, Drew Ray Tanner, Alvin Sanders
  • Gatunek: Kryminał
  • Kategorie: O nietypowej tematyce, Mroczny, Wzruszający
  • Kategoria wiekowa: 16+

Serial "Riverdale" jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix — zarejestruj się i oglądaj już od 29 zł za miesiąc. Sprawdź, jakie jeszcze seriale pojawiają się w tym miesiącu na platformie, tutaj.

Zobacz również: