Riverdale, sezon 7. Kiedy premiera 9. odcinka w serwisie Netflix?

Nowy odcinek "Riverdale", nowe szaleństwa. Kiedy w serwisie Netflix pojawi się 9. epizod opowieści o niesamowitym miasteczku?

fot. The CW

W 8. odcinku nowego sezonu Riverdale wreszcie pojawił się Reggie Mantle, nad którego losem fani serialu zastanawiali się od dłuższego czasu. Bohater powrócił jako zawodnik koszykówki ściągnięty przez Franka Andrews w celu zasilenia szkolnej drużyny. Jak się okazało Reggie rzeczywiście na parkiecie radził sobie świetnie, jednak jego przybycie nieszczególnie spodobało się Julianowy Blossomowi. Reggie zyskał za to grono fanek wśród uczennic Riverdale High, a sam zainteresował się Betty.

W tym czasie Jughead na nowo zaprzyjaźnił się z Tabithą Tate, która powróciła do szkoły po objazdowej kampanii społecznej. Nieoczekiwanie dziewczyna okazała się fanką komiksów i powieści science-fiction, co spowodowało, że Jughead postanowił przedstawić ja panu Rayberry'emu. Jak się jednak okazało w finale odcinka, pisarz popełnił tajemnicze samobójstwo.

Zobacz również:

Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się już wkrótce.

Riverdale 7, odcinek 9. – kiedy premiera?

Dziewiąty odcinek 7. sezonu Riverdale w serwisie Netflix pojawi się w czwartek, 25 maja 2023 roku.

Jeśli nie możecie doczekać się premiery, zajrzyjcie do krótkiej zapowiedzi przygód mieszkańców miasteczka.

Riverdale 7, odcinek 9. już na Netfliksie (25.05.2023)

Zgodnie z planem 9. odcinek nowego sezonu Riverdale właśnie trafił do serwisu Netflix. Nosi on tytuł Podwójny seans, a fabuła koncentruje się na dwóch wątkach. Z jednej strony obserwujemy Betty, która wciąż mierzy się z konsekwencjami swojego striptease'u. Z drugiej strony odcinek przedstawia przygody Veroniki, która organizuje w swoim kinie darmowy pokaz dla uczniów z Riverdale High.

Dystrybucja Riverdale odbywa się w nieco inny sposób, niż w przypadku większości seriali dostępnych na Netfliksie. Więcej informacji na ten temat uzyskacie w tekście Riverdale, sezon 7. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier w serwisie Netflix


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: