Road Rash powraca?

Wiele wskazuje na to, że firma Electronic Arts jest zainteresowana produkcją kolejnej części znanej gry Road Rash. Jeśli informacja okaże się prawdziwa, to fanów gatunku czekać będzie prawdziwa niespodzianka.

Road Rash to seria gier komputerowych stworzona przez Electronic Arts. To właśnie w RR gracze po raz pierwszy w historii otrzymali możliwość "wyładowywania agresji" na swoich komputerowych przeciwnikach. Dodatkowymi atutami gry była świetna grywalność oraz porządna grafika. Czy nadszedł czas na remake?

Road Rash powraca?

Cóż, póki co powstanie kolejnej części RR jest bardzo niepewne. Informacja pochodzi od jednego z muzyków, który niedawno nagrywał kilka piosenek dla EA. Stwierdził on, że jego utwór został wybrany do jakiejś nowej gry: "Road Rage" albo "Road Rash". Jak widać muzyk nie jest zbyt zapalonym graczem i nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielką wagę miał ten fakt.

Zobacz również:

  • Battlefield 2042 z kolejną ogromną aktualizacją. Sprawdź, co dodaje
  • Battlefield 2042 - gracze miażdżą grę. Pozytywne recenzje nie pomagają, dlaczego?

Gdyby okazało się to prawdą, byłaby to naprawdę sensacyjna wiadomość. Electronic Arts jednak jeszcze nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Gdy tak się stanie na pewno o tym natychmiast poinformujemy.