Robale na wojennej ścieżce - sprawdź jakie przygotowały niespodzianki!

Codemasters zdradza kolejne szczegóły dotyczące najnowszej odsłony serii gier o przygodach wojowniczych robali pt. "Worms 4: Mayhem". Według najświeższych informacji, siły inwazyjne nieposkromionych insektów przekroczą nasze granice w lipcu tego roku!

Jak zapewniają autorzy najnowszej odsłony wojen robali, Worms 4 powróci do korzeni kultowej serii oferując graczom to, co lubią najbardziej - dynamiczną rozgrywkę, podczas której liczy się jedynie wirtuozeria w eksterminacji przeciwników. Wydawca zapewnia, że "Worms 4 :Mayhem" (tytuł polski "Worms 4: Totalna Rozwałka") dostarczy fanom jeszcze więcej radości. W czwartej części serii wprowadzono bowiem nie tylko możliwość edycji wyglądu naszych robali (można np. zmienić kolor ciała, dopasować fryzurę i upiększyć go różnymi gadżetami), ale także opcję pozwalającą na tworzenie własnych, unikalnych rodzajów broni.

To jednak nie wszystkie nowości - rozgrywka dla pojedynczego gracza została wzbogacona o misje, w których trzeba zdobyć jakiś przedmiot lub zniszczyć określone miejsce na mapie. Gra oferuje 25 misji w zmieniającej się tematycznie scenerii - znajdziemy tu m.in. mapy utrzymane w klimacie parku jurajskiego, ery arturiańskiej, Dzikiego Zachodu czy Arabii. W trybie gry wieloosobowej czeka na nas 20 dodatkowych aren.

W grze poprawiono również pracę kamery oraz wprowadzono nowe tryby rozgrywki, obejmujące m.in. tryb "capture the flag" i "obrona pozycji". "Worms 4: Totalna Rozwałka" to także nowocześniejszy silnik deformacji terenu, nowe wyzwania i poprawione efekty wiatru. W grze znajdzie się też nowy generator terenu dla map przystosowanych do rozgrywek w trybie Deathmatch i zbalansowanych map do potyczek drużynowych. Oddanych fanów robali ucieszą zapewne również nowe nagrody - m.in. otrzymywana między misjami "Gold Damage Award" i "3 Bagger". Poczciwym zwierzakom poprawiono również aparycję - wormsy zyskały żywszy wygląd i cały bank emocji.

Do polskich sklepów "Worms 4: Totalna Rozwałka" trafi, nie jak wcześniej zapowiadano w maju tego roku, ale dopiero w lipcu. Gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej i będzie kosztować 99,90 zł.

Zapraszamy do pobrania z naszego serwera FTP filmu promującego grę z sympatycznymi robakami w roli głównej.

Worms 4: Totalna Rozwałka promo movie


Zobacz również