Robert Kubica i Intel na Placu Teatralnym w Warszawie

Intel poinformował, że 3 września w ramach "Miasteczka Tour de Pologne" Robert Kubica, kierowca Formula 1, spotka się w Warszawie na Placu Teatralnym z fanami. Kubica weźmie udział w oficjalnej prezentacji zespołów, które wystartują w tegorocznym wyścigu. Intel zapowiada, iż będzie można nie tylko uzyskać autograf mistrza ale również obejrzeć bolid F1.06 BMW Sauber F1 Team oraz wozy techniczne grupy Intel-Action.

Grupa Intel-Action to jedyny polski zespół startujący w Tour de Pologne. Intel jest także partnerem BMW w ramach przygotowania bolidów do wyścigów Formula 1. Z tych przyczyn możliwe było zorganizowanie przyjazdu nie tylko grupy kolarskiej ale i pierwszego Polaka występującego w zawodach Formula 1.

Prognozowany program imprezy:

Warszawa, Plac Teatralny, 3 września 2006

14:00-16:00 - Otwarcie Miasteczka Tour de Pologne, ekspozycja bolidu F1.06 BMW Sauber F1 Team oraz wozów technicznych Intel-Action;

16:00 - Spotkanie Roberta Kubicy z fanami

18:30 - Oficjalna prezentacja 23 zespołów, które wezmą udział w Tour de Pologne

19:00 - występ niespodzianka - Intel zapowiada, iż koncert zagra znana polska gwiazda estrady

Mamy świadomość, iż powyższą informację z IT łączy jedynie technologiczne zaawansowanie bolidów i rowerów oraz firma Intel - myślimy jednak, iż także dla miłośników pecetów okaże się ona interesująca.

Więcej informacji o imprezie: Intel-Action Team