Roboty oszaleją w listopadzie

Znamy już polskiego dystrybutora dobrze zapowiadającego się shootera Alpha Prime. Czeska produkcja zostanie wydana przez firmę Cenega Poland i trafi do sklepów w listopadzie bieżącego roku.

Roboty oszaleją w listopadzie
Fabuła Alpha Prime bazuje na powieści czeskiego autora science-fiction, Ondreja Neffa. Gracz wcieli się w rolę inspektora górniczego, który wyrusza do bazy na odległej asteroidzie. Musi zbadać doniesienia o nielegalnym wydobyciu cennego surowca i tajemniczym znikaniu mieszkańców bazy.

Już po przybyciu na miejsce okazuje się, że sytuacja nie wygląda zbyt dobrze. Roboty, które pracowały w kopalniach stały się agresywne, systemy obronne zostały przeprogramowane, a statek prowadzonego przez was bohatera - uszkodzony. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić tu porządek...

W grze znajdziecie wszystkie cechy charakterystyczne dla dobrego shootera - kosmiczną scenerię, bullet time, włamywanie się do komputerów i wiele innych. Całość została oprawiona w atrakcyjną oprawę audiowizualną.

Produkcja studia Black Element Software wydana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami, bliższe informacje, dotyczące daty wydania i ceny podane zostaną już wkrótce.

Oficjalna strona pod tym adresem.