Roboty tańczące do K-popu - to nie jest zwykły widok

Klip jest efektem współpracy Boston Dynamics oraz popularnej obecnie grupy muzycznej BTS. Nagranie robi większe wrażenie, niż można by się spodziewać.

Źródło: Boston Dynamics/Hyundai

Firma Boston Dynamics zasłynęła swoimi robotami, które z różnych względów zdobyły popularność w sieci. Choć twórcy zostali stosunkowo niedawno wykupieni przez koncern Hyundai, to nowy właściciel postanowił kultywować dotychczasowe działania firmy i dzięki temu możemy cieszyć się nowym nagraniem, które możecie podziwiać poniżej.

Jak widać, na opublikowanym w sieci klipie możemy podziwiać niezwykle synchroniczny i rytmiczny taniec w wykonaniu grupy popularnych robotów. Do pomocy w tworzeniu materiału również poproszono nie byle kogo, bo koreański zespół BTS i jeden z jego hitów, pod tytułem IONIQ: I’m On It. Bez względu na to, komu podoba się muzyka w stylu K-pop, trzeba przyznać, że ten nurt jest obecnie bardzo popularny na całym świecie i nawiązanie współpracy z tym właśnie zespołem było strzałem w dziesiątkę. Co więcej, poza samym klipem w sieci opublikowano także materiał filmowy, pokazujący „kulisy” powstania tego wyjątkowego widowiska.
Trzeba przyznać, że materiał, który obejrzało już ponad 9 milionów ludzi na całym świecie jest dość zabawny i stanowi doskonałe wprowadzenie Boston Dynamics do rodziny Hyundai’a i odwrotnie.

Sprawdź też:

Sonda Al Amal uchwyciła w nocy marsjańską zorzę


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: