Rock Band ukaże się na konsolę Wii

Wiadomo jak dużą popularnością cieszy się gra Rock Band. Do tej pory jej premiera na konsolę Nintendo Wii stała pod wielkim znakiem zapytania. Jednak po ostatniej konferencji prasowej zwołanej przez Harmonix wszystko stało się jasne.

Informacja od producenta jest bardzo skromna. Wiadomo jedynie, że Rock Band w wersji na Nintendo Wii ukaże się 22 czerwca i kosztować będzie w granicach 170 dolarów amerykańskich.

Rock Band ukaże się na konsolę Wii

Oczywiście w pudełku z grą znajdziemy bezprzewodową gitarę, perkusję oraz mikrofon. Wszystkie te gadżety dostępne będą także do kupienia pojedynczo. W grze, w wersji na Nintendo Wii, dostępnych będzie 58 piosenek oraz pięć utworów dodatkowych.

Niestety producent nie przewidział żadnych bonusowych atrakcji dla posiadaczy konsoli Nintendo. Nie wiadomo nawet czy użytkownicy tych maszyn będą mieli możliwość ściągania muzyki ze specjalnych stron, podobnie jak ma to mieć miejsce w przypadku Xboxa 360 oraz PlayStation 3.

To na razie tyle, jeśli chodzi o oświadczenie Harmonix. Być może w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne informacje w tej sprawie.