RockMelt do pobrania. Dla wszystkich (którzy mają Facebooka)

"Gdybyśmy wiedzieli o Facebooku, Twitterze i Google w 1993 r., chcielibyśmy wbudować je w przeglądarkę" - mówi Marc Andreessen, który prawie dwadzieścia lat temu zasłynął jako współtwórca Netscape Navigatora. Teraz pracuje nad RockMelt - przeglądarką internetową 2.0.

RockMelt: przeglądarka internetowa z silnikiem Chrome + dodatkowe funkcje "social media".

Polecamy:

Zobacz też:

Pobierz:

Po zamkniętych testach, które trwały od listopada 2010, RockMelt pojawił się w fazie publicznej bety. Jest dostępny w wersji dla systemów Windows i Mac. By go zainstalować potrzebne będzie konto w serwisie Facebook.

To zresztą nic dziwnego, bo RockMelt powstał z powodu Facebooka. Oczywiście, nie zatrzymuje się na tym serwisie, oferując też wiele możliwości dla użytkowników social mediów, takich jak Twitter, Flickr czy YouTube.

Zobacz również:

  • Nasza Klasa jutro zniknie z sieci! Masz czas do północy

Może zmniejsza okno przeglądania, może zajmuje trochę za dużo (125 MB)? Kilka wad z pewnością możnaby znaleźć, ale każdy miłośnik FB i serwisów społecznościowych powinien go wypróbować.

RockMelt wspiera pracę skrzynki pocztowej Gmail. Ułatwia też publikację wpisów w serwisach Google Reader i Tumblr. To jedna z najciekawszych przeglądarek alternatywnych dostępnych na rynku.

Pobierz: RockMelt 0.9.48.51 dla Windows.