Rockstar milczy w sprawie trailera do GTA IV

Całkiem niedawno pojawiły się plotki o tym, że już wkrótce ma się ukazać kolejny trailer do Grand Theft Auto IV. Niestety firma Rockstar nie potwierdza na razie tych doniesień.

Plotka po raz pierwszy ujrzała światło dzienne na łamach niemieckiego serwisu Cynamite.de. Informacja podobno miała pochodzić z wywiadu, jakiego udzielił jeden z pracowników Rockstar. Niestety, artykuł szybko został zdjęty i na razie nie jest dostępny dla czytelników.

Rockstar milczy w sprawie trailera do GTA IV

Oficjalnego potwierdzenia wciąż więc brakuje. Dziennikarze GamesRadar nieoficjalnie dowiedzieli się jednak, że kolejny trailer ma się ukazać w drugim kwartale rozliczeniowym firmy. Będzie to więc czas pomiędzy lutym a kwietniem 2008 roku. Żadne szczegóły nie są jednak znane.

Zobacz również:

  • Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

Czy zatem Rockstar zdecyduje się wypuścić kolejny trailer zanim Grand Theft Auto IV ujrzy światło dzienne? Miejmy nadzieję, że tak. Wszak rozbudzone apetyty graczy muszą zostać w końcu czymś zaspokojone.

GTA IV jest kontynuacją słynnej serii gier w której gracz jako główny bohater wciela się w członka mafii i dzielnie walczy o awans w jej szeregach. Wszystkie poprzednie części okazały się byś strzałem w dziesiątkę. Teraz przyszła kolej na czwartą odsłonę. Przewidywana data premiery dzieła to kwiecień tego roku. Czekamy...


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: