Rockstar planuje 'szkolne' GTA?

Słynąca z produkcji brutalnych i kontrowersyjnych gier firma Rockstar, planuje kolejny szokujący tytuł. Tym razem (o zgrozo!), gracz będzie mógł wcielić się w młodocianego chuligana terroryzującego swoją szkołę!

Jeszcze nie ucichła afera dotycząca ostrych erotycznych scen, ukrytych w "GTA: San Andreas", a programiści z firmy Rockstar zapowiedzieli rozpoczęcie produkcji kolejnej brutalnej gry. Nowa produkcja firmy, będzie nosić tytuł "Bully" - słowo to oznacza m.in. rozrabiakę, urwisa czy chuligana. Akcja gry toczyć się ma w szkole, a my wcielamy się uciążliwego ucznia siejącego postrach w całej szkole. Zabawa ma polegać m.in. na toczeniu bójek z innymi uczniami, dokuczaniu słabszym kolegom, przeszkadzaniu na lekcjach, czy robieniu złośliwych żartów.

Dla mnie wygląda to na symulator młodocianego chuligana, lub wręcz bandyty... Czy tym razem ludzie z Rockstara nie posunęli się za daleko? Już teraz pojawiają się głosy, że gra powinna zostać na wstępie zakazana. Jeżeli jednak dojdzie do jej produkcji, można być pewnym, iż sprzeda się w rekordowych ilościach, a mówić o niej będą głośno wszyscy! Na razie, gra planowana jest tylko w wersjach na konsole.


Zobacz również