Rockstar udostępnia gry przez STEAM

Bardzo dobrą informację dla graczy podał ostatnio Rockstar. Firma udostępniła wiele ze swoich gier w popularnym serwisie elektronicznej dystrybucji STEAM. Teraz możemy pozyskać takie tytuły jak Manhunt czy GTA nie wychodząc z domu...

STEAM jest systemem dystrybucji gier komputerowych stworzonym przez Valve. Początkowo oferowano w nim jedynie gry tej firmy. Z czasem jednak system zaczęli wykorzystywać inni znani producenci i wydawcy. Wszystko dlatego, że STEAM jest bardzo wygodny dla gracza. Po zakupie gry, serwis pozwala na pobranie jej z dowolnego komputera na świecie. Wystarczy się jedynie zalogować.

Rockstar udostępnia gry przez STEAM

Rowan Hajaj, przedstawiciel Rockstar Games, stwierdził, że jego firma jest bardzo zadowolona z możliwości podłączenia się do serwisu. Jego zdaniem, stwarza to wiele nowych możliwości i sprawia, że gry z Rockstar stają się bardziej dostępne.

Zobacz również:

  • Steam przeszedl lifting. Oto, co się zmieniło
  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6 - przecieki, premiera, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej (05.05.2023)

Na marginesie trzeba przyznać, że pula nowości jest dość imponująca. Oto pełna lista gier, jakie Rockstar oferować będzie w serwisie:

- Grand Theft Auto: San Andreas

- Grand Theft Auto: Vice City

- Grand Theft Auto III

- Grand Theft Auto II

- Grand Theft Auto

- Midnight Club II

- Max Payne 2: The Fall of Max Payne

- Max Payne

- Manhunt

- Wild Metal Country

Wszyscy zainteresowani powyższymi tytułami powinni się spieszyć. W pierwszym tygodniu wymienione gry oferowane są z 10% zniżką. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę serwisu STEAM.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: