Rodzina nagrywarek Panasonic powiększona

Panasonic poszerzył ofertę stacjonarnych cyfrowidów o dwa nowe modele: DMR-ES20 oraz DMR-EH60. Oba nowe modele podobnie, jak wprowadzone w marcu b.r. DMR-ES10 i DMR-EH50, są kompatybilne z większością dostępnych formatów - zapisują formaty DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R oraz odtwarzają DVD+RW, MP3 i JPEG z płyt CD-R/RW oraz płyty DVD-Audio, DVD-Video, Video CD, SVCD, Audio CD (CD-DA).

Nowe nagrywarki DVD oferują także funkcję szybkiego startu (Quick Start), dzięki której rozpoczęcie nagrywania możliwe jest po 1 sekundzie od momentu włączenia urządzenia. Zastosowana nowa technologia zapisu w trybie LP pozwala na uzyskanie rozdzielczości poziomej obrazu 500 linii. Istotą tego rozwiązania jest system wirtualnego wielokrotnego kodowania (Virtual Multi Encode), który umożliwia utrzymanie dla trybu LP zbliżonej rozdzielczości, jak w przypadku trybu SP i XP.

Rodzina nagrywarek Panasonic powiększona

Nagrywarka DVD z twardym dyskiem (200 MB) Panasonic DMR-EH60

Model DMR-EH60 wyposażono w dysk twardy o pojemności 200 GB, który umożliwia zapisanie do 355 godzin nagrania. Wbudowane gniazdo kart pamięci SD pozwala przeglądać pliki JPEG/TIFF. Wejście DV, które dostępne jest także w modelu DMR-ES20, umożliwia podłączenie do nagrywarki kamer cyfrowych. Model ten nie posiada wbudowanego dysku twardego.

Sugerowana cena detaliczna modelu DMR-ES20 wynosi 1499 zł, a DMR-EH60 2899 zł.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: