Rodzina urządzeń Samsung Galaxy się powiększa o kolejny ogromny smartfon

Samsung słynie z tego, że wprowadza do oferty mnóstwo bardzo podobnych do siebie modeli smartfonów, które różnią się wyłącznie detalami. Podobnie może być w przypadku najnowszego członka rodziny Galaxy. Będzie to dużych rozmiarów telefon o ekranie o przekątnej 5,5 cala. Nie będzie on jednak należał do linii phabletów Note, a ma być osobnym urządzeniem.

Chociaż nadal czekamy na pierwsze wiarygodne informacje o nadchodzącym topowym urządzeniu Samsunga, to nic nie wskazuje na to, aby nowy Galaxy GT-I9405 miał być następcą Galaxy S4 ze względu na zastosowaną numerację o “oczko” niżej, niźli w przypadku zeszłorocznego flagowca. Nie może być to też urządzenie z linii Note, ponieważ phablety i tablety z rysikiem w ofercie koreańskiej firmy mają nazwy kodowe zaczynające się od literki “N”.

Wnioskując po numerze urządzenie plasowałoby się na półce między Galaxy SIII oraz S4 w wersjach LTE. Nowy model Samsunga nie pojawił się jeszcze na żadnym zdjęciu, ale wyciekł on za sprawą strony internetowej Zauba zajmującej się śledzeniem towarów importowanych do i eksportowanych z Indii, która to odpowiedzialna jest już za kilka przecieków, które znalazły potwierdzenie w rzeczywistości.

Zobacz również:

  • Samsung Galaxy S22 - cena, data premiery, specyfikacja [18.10.2021]
  • PSSD - sejf na Twoje bezcenne pliki
  • Powrót do szkoły – jak zapewnić cyfrowe bezpieczeństwo całej rodzinie
Rodzina urządzeń Samsung Galaxy się powiększa o kolejny ogromny smartfon

Samsung z rodziny Galaxy oznaczony GT-I9405 ma być wedle zapisu na stronie Zauba telefonem komórkowym ze slotem na jedną kartę SIM i własnie 5,5 calowym ekranem o nieznanej jeszcze rozdzielczości. Sam telefon pojawił się w Indiach kilka dni temu, gdzie jest obecnie testowany i oceniany.

źródło: phonearena.com