Rodzinny tablet Acer Iconia Tab A200 (wideo)

Firma Acer udostępniła film prezentujący nadchodzący tablet Iconia Tab A200. Widzimy na nim jakie korzyści to multimedialne urządzenie może przynieść każdej rodzinie.

Z udostępnionego przez Acera wyjątkowo ciepłego filmu promocyjnego można wywnioskować, że tablet Iconia Tab A200 nie zapewnia tylko rozrywki, ale również umacnia i cementuje rodzinę.

Niestety oficjalna prezentacja urządzenia nie została jeszcze przeprowadzona. Nie wiadomo więc jaka będzie jego dokładna specyfikacja. Oczekuje się jednak, że będzie to raczej "budżetowa" konstrukcja pracująca pod kontrolą mobilnego układu Nvidia Tegra 2, a nie jej nowszego wcielenia - Tegra 3.

Co wiadomo na pewno?

Na pewno wiadomo, że tablet Iconia Tab A200 zaoferuje 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, moduł Bluetooth 2.0, slot kart pamięci microSD, wbudowaną kamerkę internetową oraz pozwalający na podłączenie innych urządzeń (np. aparatu cyfrowego) port USB. Co więcej, z udostępnionego filmu wynika, że Acer nie zamierza udostępnić tabletu w wersji z modułem 3G, któremu prawdopodobnie nadałby oznaczenie Iconia Tab A201.

Niestety obecnie nie wiadomo kiedy "androidowy" tablet trafi do sprzedaży ani jaka będzie jego cena. Zainteresowanych czytelników zapraszamy jednak do obejrzenia urządzenia w akcji: