Rollcage powraca

Już niebawem pojawi się druga część s wyścigów futurystycznych pojazdów.

Wyścigi na PC zawsze cieszyły się duża popularnością, a tytuły z tego nurtu gier sprzedawały się bardzo dobrze. Taka sytuacja często zachęcała producentów do tworzenia kolejnych edycji gier, jak w przypadku wyjątkowo popularnej serii Need for Speed. Również autorzy zeszłorocznego hitu - Rollcage, postanowili przygotować jego sequel.

Gra otrzymała podtytuł Stage 2 i podobnie jak poprzedniczka pozwala na udział w wyścigu futurystycznych pojazdów. W zawodach ścigać się można kilkoma modelami bolidów, wyposażonymi w potężne silniki oraz napęd na cztery koła. Rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, a przebieg gry nawet na chwilę nie pozwala oderwać wzroku od monitora. Dodatkowym atutem jest wyśmienita, trójwymiarowa grafika generowana przez wydajny engine. W drugiej części gry programiści wprowadzili innowację w postaci obsługi środowiskowego mapowania powierzchni (Enviroment Mapped Bump Mapping), dzięki któremu efekty wizualne prezentują się znacznie lepiej - wyraźnie widać wszystkie wypukłości i wklęsłości toru, a także szczegóły konstrukcyjne pojazdów.

Rollcage Stage 2 pojawi się na rynku w ciągu najbliższych tygodni (aktualnie w Internacie dostępna jest wersja demonstracyjna). Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony gry www.rollcage-game.com/


Zobacz również