RollerCoaster Tycoon 3 dostępne na urządzeniach iOS

Frontier Developments wydał klasyczny symulator RollerCoaster Tycoon 3 na urządzenia iOS. Uważany przez krytyków za najlepszy symulator parku rozrywki RollerCoaster Tycoon 3 jest najlepiej sprzedającym się klasykiem na PC, od teraz dostępnym również na iPhone i iPad, bez dodatkowych mikropłatności.

RollerCoaster Tycoon 3 dostarcza masę zabawy płynącej z zarzadzania własnym parkiem rozrywki na urządzeniach iOS wraz z nowym dotykowym sterowaniem i zmodernizowanym interface'em użytkownika. Gracze mogą kształtować okolice i przebudowywać świat za pomocą dotyku, tworząc spersonalizowane parki, ścieżki, sklepy, scenerie, kolejki górskie i wiele więcej w tej trójwymiarowej grze.

RollerCoaster Tycoon 3 na iOS zawiera 18 scenariuszy z wersji gry na PC, 5 wyglądów parku, 100 przebudowywalnych kolejek górskich, rozbudowany kreator kolejek górskich i kompletny oryginalny tryb piaskownicy, gdzie kreatywność nie ma ograniczeń. Szczegółowy symulator zarządzania jest ściśle związany z parkiem, a jego rozbudowa jest możliwa dzięki opłatom od zadowolonych klientów.

RollerCoaster Tycoon 3 na iOS wspiera iPad Mini 2 (2013), iPad Mini 3 (2014), iPad Air (2013), iPad Air 2 (2014), iPhone 5S (2014), iPhone 6 (2014) i iPhone 6+ (2014). RollerCoaster Tycoon 3 jest dostępny w App Store za 4,49 €.

RollerCoaster Tycoon 3 został stworzony i wydany przez Frontier Developments, twórców zapowiedzianego Planet Coaster. Gra ta jest zupełnie nowym tytułem z gatunku Tycoon, która będzie dostępna na PC w 2016. Planet Coaster będzie grą dla każdego, kto interesuje się twórczym graniem, parkami rozrywki i symulatorami zawierającymi elementy zarządzania.